В настільні ігри для дітей 5 років можна грати в дорозі, на пікніку, біля басейну, вдома. Сучасні продукти компактні та зручні. До того ж на відміну від онлайн-розваг, вони не потребують електроенергії. Діти розвиваються граючи. А 5 річний вік – це той особливий період, коли криза трьох років вже пройшла, можна спілкуватися без перешкод. Якщо зібратись всією родиною за настільними іграми для дітей 5 років, малеча буде задоволена живим спілкуванням і проявить інтерес до нових знань. Гру краще вибирати на тему, цікаву для малюка.
Саме тому такі розваги важливі, адже вони сприяють спілкуванню з оточуючими. Останнім часом ці розваги знову привертають увагу людей, і в них навіть грають у великих масштабах: у школі, вдома, на вечірках чи в таборах.
Є універсальні продукти, які не розподіляються по гендерному стереотипу, наприклад, сюди можна віднести пригоди або квести. Перш за все поспостерігайте, наскільки ваша дитина посидюча. На розважальному порталі “Кубікс” в наявності настільні ігри від 5 років, які розраховані на 30 хвилин або годину. Що ви хочете покращити у своїй дитині – пам’ять, моторику, творчу уяву, мовні навички або просторове мислення? Оберіть на сайті магазину через фільтр меню потрібні значення та оформлюйте замовлення.
Кожний продукт на сайті має детальний опис та чіткі яскраві фото, ви без складнощів оберете саме ту гру, яку бажаєте. Обов'язково читайте рекомендований вік гравців, а також, для кого вона призначена. Комплект може бути розрахований на двох, трьох або більшу кількість учасників. Подумайте, хто конкретно буде грати з п’ятирічним хлопчиком чи дівчинкою та яке коло спілкування планується. Під час гри з дитиною важливо розмовляти й таким чином підтримувати інтерес.
Переваг настільних ігор багато, але важливим є те, що вони розвиваючі. Залежно від специфіки кожної гри, тренуються такі навички, як:
терпіння – діти повинні чекати своєї черги;
розуміння поняття «особистий простір»;
базові математичні навички, такі як розпізнавання чисел, підрахунок і арифметика;
навички грамотності, такі як визначення букв, слів, читання та словниковий запас;
дедуктивне мислення;
вирішення проблем;
навички зорового сприйняття;
міркування;
стратегічне планування;
соціальні навички;
розвиток дрібної моторики.
Сучасні дитячі настільні ігри на 5 років більш яскраві, цікаві, спрямовані на різну жанровість, тематичність.
Наведемо приклади настільних ігор для маленької дитини, в які можна грати родиною:
Монополія. Передбачає до 4 учасників, ідеально підходить як для дитячих груп, так і для сімей. Monopoly розвиває математичні здібності, фінансові навички та навіть мистецтво переговорів між гравцями. Завдяки різним варіантам підходить для кількох вікових груп.
Dixit. Це одна з настільних ігор, яка останнім часом отримала багато нагород. Вона тренує уяву та креативність гравців за допомогою ілюстрованих карток. Спираючись на них, кожен учасник придумує речення та кладе картку лицьовою стороною вниз, повідомляючи іншим фразу.
Activity. Творча гра, яка поєднує такі елементи, як пантоміма, словесний опис і малюнок. Усі ці елементи необхідно використовувати, щоб допомогти партнеру по грі вгадати певні слова чи вирази. Такі ігри стають все більш популярними серед дітей, підлітків і дорослих, тому що це дуже весело.
Twister. Гра, яка розвиває не лише фізичну активність та гнучкість, але й гарний настрій у всіх гравців. Ви повинні крутити голку і діяти відповідно до вказівок на дошці. Іноді гравцеві потрібно обійти ногу іншого гравця, щоб досягти певного кольору. Чим далі просувається гра, тим складнішою вона стає.
UNO. Цікава настільна гра на 5 років з яскравими картками дозволить вам приємно провести час з друзями чи родиною. У неї можна грати вдома або навіть подорожуючи. Ця гра дозволяє не тільки спокійно провести час, але й розвиває уяву та логіку гравців.
Дженга. Гравці по черзі знімають “цеглину” з вежі, яка складається з 54 дерев'яних частин. Кожна деталь, видалена знизу, розміщується на вершині вежі, створюючи все більш вищу, але нестійку споруду. Ця гра потребує терпіння та майстерності всіх гравців.
Saboteur. Розвага, в якій ви можете грати роль золотошукача, копаючи глибокі гірські тунелі, або диверсанта, намагаючись перешкодити пошуку золота. Ніхто не знає, хто диверсант, тому гра проходить в атмосфері таємниці. Це дуже корисно, оскільки в неї можуть грати 3-10 гравців віком від 5 або 8 років.
Незалежно від типу гри, вона залучає різні когнітивні компоненти, але особливо взаємодію віч-на-віч. Настільні розваги – це вправа для дитячого мозку, яка стимулює зони, що відповідають за формування пам'яті та складні процеси мислення.
Хочемо попередити, що граючи в цю гру бажано також замовити справжню піцу, бо «пробиває» на поїсти після неї
класна гра для концентрації уваги та зосередженості особливо коли потрібно швидко переключитись
Перегляньте асортимент нашого магазину і ви обовʼязково знайдете щось цікавеньке