Хто може зробити вашу улюблену гру кращою, ніж її найбільші фанати? Можливо, саме так думали розробники Conflict Maps, коли вони попросили фанатів придумати ідеї для нових випусків. Так і сталося. Це все. І знаєте, вийшло навіть краще, ніж хтось очікував. Як завжди, жарти тут неймовірно чарівні, але дуже близькі до так званого рівня «нижче пояса». Ну що ти хотіла? Чи доречно те, що автори ніжно називають «збіркою ваших дурних ідей»? Хто б розігрував карту конфлікту заради чогось позитивного і нормального? Ні, це туалетний гумор, просто купа незручних фраз і невдалих жартів.
Хто може зробити вашу улюблену гру кращою, ніж її найбільший фанат? Можливо, саме про це думали розробники Conflict Maps, коли попросили шанувальників придумати ідеї щодо нового випуску. Це все. І знаєте, вийшло навіть краще, ніж хтось очікував. Як завжди, жарти тут неймовірно чарівні, але дуже близькі до так званого рівня «нижче пояса». Ну що ти хотіла? Чи доречно те, що автори ніжно називають «збіркою ваших дурних ідей»? Хто б розігрував карту конфлікту заради чогось позитивного і нормального? Ні, це туалетний гумор, просто купа незручних фраз і невдалих жартів.
Що не змінюється, так це правила гри. У кожному раунді є картковий брат (так його тут усі називають), який читає текст із верхньої чорної картки. Завжди є вільний простір, і всі інші гравці намагаються забрати набір білих карток (по 10 штук). Після того, як кожен зробив вибір, брати та сестри картки зачитують варіанти та обирають той, який вони вважають найкращим. Тому в нагороду є чорна карта (це своєрідне переможне очко). Грайте скільки завгодно, і виграє той, хто матиме більше чорних карт. За бажанням ви можете поєднати «Карти конфліктів: Збірник ваших дурних ідей» з іншими наборами серії.
Комплектація настільної гри «Картки конфлікту. Збірка ваших тупих ідей (Conflict cards. A collection of your stupid ideas)»:
- 30 чорних (питання)
- 150 білих (відповіді) карт
- правила гри